Sport

Thaqi pranon se Ballkani nuk është favorit në grup

 

Mbrojtësi i krahut të djathtë, Armend Thaqi ka pranuar se shorti nuk ishte aspak i lehtë për Ballkanin në Ligën e Konferencës.

Kampioni i Kosovës, do të paraqitet në Grupin C, së bashku me Dinamon e Zagrebit, Astanan dhe Viktoria Plzenin.