Sport

Lushtaku konteston listën e Kosovës U19: Intervenca dhe me të njohshëm

 

Trajneri i futbollit, Tahir Lushtaku ka reaguar për listën që përzgjedhësi i ri i U19 të Kosovës, Adil Maliqi e ka publikuar të enjten për ndeshjet miqësore kundër Shqipërisë.

Maliqi listën e ka publikuar të enjten, ndërsa në të ka përfshirë 23 futbollistë. Por, Lushtaku ka komentuar duke thënë se Maliqi ka ftuar lojtarë “me të njohshëm”.