Sport

Sanchez në fund të sezonit largohet nga Arsenali

 

Alexis Sanchez do të largohet në fund të sezonit nga Arsenali.

Siç raporton “Mirror”, ylli kilian ka pasur disa përplasjeve me trajnerin Arsene Wenger dhe në fund të sezonit do të kalojë te një klub i ri.