Sport

Dy ndeshje vendimtare për mbijetesë

 

Dy ndeshje do ta kenë vëmendjen më të madhe në elitën e futbollit të Kosovës në xhiron e fundit të Superligës.

Ndeshje pothuajse miqësore do të luajnë Drenica – Drita, Malisheva – Llapi dhe Gjilani – Ballkani.