Sport

Vetëm një gol në pjesët e para të gjysmëfinaleve kthyese

 

Të enjten në mbrëmje po luhen ndeshjet kthyese në gjysmëfinalet e Ligës së Evropës dhe Ligës së Konferencës.

Pjesët e para në duelet kthyese të gjysmëfinales së Ligës së Evropës, Sevilla – Juventus dhe Leverkusen – Roma, janë mbyllur pa gola.