Sport

Amdouni shënoi golin e parë me Zvicrën, me asistim të Xhakës

 

Zeki Amdouni e shënoi golin e pestë dhe të fundit në fitoren e Zvicrës kundër Bjellorusisë në Novi-Sad, dhe për këtë është shumë i lumtur.

Ishte goli i parë i tij për Zvicrën.