Sport

Dukagjini e Ferizaj në epërsi pas pjesëve të para

 

Dukagjini dhe Ferizaj kanë shkuar në pushim me epërsi të një goli nga ndeshjet e xhirove të 25-të të Superligës së Kosovës në futboll.

Dukagjini në stadiumin “18 Qershori” në Klinë, është në epërsi ndaj Drenicës, me golin e shënuar nga Oto John në minutën e 12-të.