Sport

Kumbulla kontribuon me gol në fitoren e Romës

 

Marash Kumbulla ka shënuar njërin prej dy golave të Romës që të enjten mbrëma fitoi në “Stadio Olimpico” kundër Real Sociedadit spanjoll në Ligën e Evropës.

Italianët realizuan fitore 2:0 në shtëpi kundër spanjollëve dhe kanë krijuar epërsi të madhe për duelin kthyes që do të vendosë për çerekfinalistin e këtij dueli.