Sport

Formacionet zyrtare Dortmund – Chelsea dhe Club Brugge – Benfica

 

Janë publikuar edhe formacionet zyrtare të ndeshjes Dortmund – Chelsea, që nis në orën 21:00 dhe i takon 1/8 së finales së Ligës së Kampionëve.

Formacioni i Dortmundit: