Sport

Giroud nis bisedimet për rinovimin e kontratës me Milanin

 

Sulmuesi francez, Olivier Giroud dhe menaxheri i tij këtë javë do të takohen me drejtuesit e skuadrës së Milanit për rinovimin e kontratës, pasi marrëveshja aktuale do të skadojë në qershor.

Sulmuesi i Milanit ishte shënjestër e disa skuadrave gjatë janarit. Ndër klubet më të interesuara ishte Evertoni.