Sport

Vladi po shihet si shpëtimtar i Aaraut, sulmuesi synon kthimin te Kosova

 

Sulmuesi Shkëlqim Vladi është kthyer nga lëndimi dhe tani te skuadra e Aaraut që bën gara në rangun e dytë të futbollit zviceran, po shihet si shpëtimtar.

Aarau po synon të ngjitet në elitën e futbollit zviceran, por lehtë mund edhe të bie nga liga.