Sport

Trabzonspori vendos çmimin për Enis Bardhin

 

Trabzonspori është i gatshëm ta shesë Enis Bardhin dhe i ka marrë në konsideratë ofertat që po vijnë në drejtim të tij.

Skuadra turke ka kërkuar tre milionë euro për Bardhin, ka shkruar “ekipa.mk” të premten.