Sport

Liverpool – Arsenal, formacionet zyrtare

 

Liverpooli e pret në Anfield Road skuadrën e Arsenalit nga ora 18:30.

Startues në radhët e Arsenalit janë edhe dyshja shqiptare, Granit Xhaka dhe Shkodran Mustafi.