Sport

Festimet më të mira të Botërorit: Cilët tifozë do të mbesin gjatë në kujtesë?

 

Tifozët kanë shkëlqyer brenda dhe jashtë stadiumeve në Katar.

Ata kanë treguar qartë entuziazmin për Kupën e Botës dhe kanë ofruar përkrahje të madhe për skuadrat pjesëmarrëse.