Sport

Mbappe, i dëshpëruar pranon “Këpucën e Artë”

 

Me tetë gola, Kylian Mbappe e ka pranuar “Këpucën e Artë”.

Mbappe, i cili shënoi një gol në finalen e kaluar dhe “hat-trick” në finale, ishte i dëshpëruar kur e mori çmimin.