Sport

Mbappe i kërkon falje tifozit francez që e qëlloi në fytyrë

Foto: Associated Press/AP
 

Kylian Mbappe i ka kërkuar falje një tifozi francez pasi e kishte qëlluar atë në fytyrë gjatë kohës së ngrohjes së futbollistëve, para nisjes së ndeshjes.

Mbappe ishte duke u përgatitur për nisjen e duelit gjysmëfinal ndërmjet Francës dhe Marokut, në stadiumin “Al Bayt”.