Sport

Kacafytje mes Weghorstit e Agueros

 

Një pamje shokuese është shfaqur nga tuneli i stadiumit ku u zhvillua ndeshja çerekfinale e Botërorit mes Holandës dhe Argjentinës.

Sergio Aguero, futbollisti argjentinas që u desh të pensionohet nga futbolli për shkak të problemeve me zemër, pas ndeshjes i ka thënë Wout Weghorstit, “mbylle gojën”.