Sport

Persona të armatosur hynë në shtëpinë e Sterlingut

 

Persona të armatosur kanë hyrë në shtëpinë e yllit të Anglisë, Raheem Sterling. Dhe për këtë arsye Sterling ka munguar në ndeshjen e së dielës mbrëma ndaj Senegalit, njofton BBC. I brengosur për sigurinë e fëmijëve të tij, Sterling është nisur nga Katari për në shtëpi.

Sipas BBC-së, ka gjasë që Sterling të kthehet në Botëror nëse rrethanat janë të duhurat.