Sport

Lukaku pritet të mos jetë titullar as ndaj Kroacisë

 

Sulmuesi Romelu Lukaku sipas të gjitha gjasave nuk do të jetë titullar te Belgjika për ndeshjen vendimtare kundër Kroacisë.

Mediumet belge kanë raportuar të enjten se Lukaku nuk është rikuperuar plotësisht nga lëndimi i muskulit dhe për këtë arsye do të jetë rezervist.