Sport

Goli i Rashfordit, jubilar për Anglinë

FOTO: AP
 

Goli i dytë i Marcus Rashfordit në ndeshjen ndaj Uellsit ishte i 100-ti për Anglinë në Kupën e Botës, shkruan goal.com.

Rashford shënoi dy gola, ndërsa tashmë është zëvendësuar. Anglia po dominon plotësisht ndaj Uellsit dhe në raundin tjetër kalon si fituese e grupit.