Sport

Dortmundi në kërkim të motivit

Borussia Dortmund
 

Borussia Dortmundi e pret Stuttgartin të shtunën nga ora 15:30, në kuadër të xhiros së 11-të të Bundesligës.

Trajneri Edin Terziq ka kërkuar nga ekipi i tij që të jetë më “i rritur” dhe ta gjejë “motivimin” e duhur për të mos lejuar një tjetër ngecje.