Sport

Rrahmani me Napolin mbeten të pamposhtur

 

Napoli fitoi ndaj Torinos dhe vazhdon të mbetet i pamposhtur në Serie A.

Skuadra e Amir Rrahmanit fitoi me rezultatin 3:1 ndaj Torinos të shtunën në xhiron e tetë të Serie A.