Sport

Rrahje mes dy tenistëve në momentin e përshëndetjes

 

Tenisti francez Corentin Moutet dhe ai bullgar Adrian Andreev u shtynë fizikisht pas përfundimit të ndeshjes të rundit të 16 më të mirëve, e vlefshme për turneun “Orleans Challenges”.

Të enjten, Andreev që renditet i 247-ti befasoi Moutetin duke e mposhtur 2:1 në sete (2-6, 7-6, 7-6).