Sport

Ndonëse pa gjasa, Anglia e Gjermania kërkojnë reagimin

 

Dy përfaqësueset me krenari të goditur do të përballen në “Wembley” të hënën. Anglia e pret Gjermaninë në kuadër të Ligës së Kombeve.

Anglia është e sigurt se do të përfundojë në fund të Grupit 3 të Ligës A dhe se do të largohet nga elita e Ligës së Kombeve, pas disfatës që pësoi nga Italia të premten.