Sport

Rrahmani mungon ndaj Irlandës së Veriut

 

Mbrojtësi i qendrës, Amir Rrahmani do t’i mungojë Kosovës në ndeshjen e së shtunës mbrëma ndaj Irlandës së Veriut.

Rrahmani është lojtari më në formë i Kosovës dhe do të jetë mungesë e madhe për ekipin e Alain Giresse.