Sport

De Jongu mbetet objektiv i Unitedit dhe Chelseat

 

Pavarësisht tentimeve për ta transferuar Frenkie de Jongun e Barcelonës këtë verë, Manchester Unitedi dhe Chelsea nuk ia dolën.

Megjithatë, sipas Fabrizio Romanos, të dyja klubet nuk kanë hequr dorë nga mesfushori holandez.