Sport

Leeds - Everton mbyllet baras

Foto: AP
 

Leeds Unitedi dhe Evertoni kanë barazuar 1:1 të martën mbrëma. Ndeshja i ka takuar javës së pestë të Premier Leagues.

Evertoni kaloi i pari në epërsi në pjesën e parë. realizoi Anthony Gordon në minutën e 17-të.