Sport

Ballkani nxjerr në shitje biletat për ndeshjen me Shkupin

 

Skuadra e Ballkanit ka njoftuar të hënën se ka nxjerrë në shitje biletat për ndeshjen e kthimit ndaj Shkupit në kuadër të plejofit të Ligës së Konferencës. Në njoftimin e klubit, thuhet se biletat po shiten në Suharekë, ndërsa të mërkurën dhe të enjten, do të dalin në shitje edhe në Prishtinë.

Ballkani ka shkruar se ka caktuar një çmim shumë të arsyeshëm të biletave për këtë ndeshje, pasi është vetëm një hap larg historisë, kalimit në fazën e grupeve. Çmimi i biletave është nga një euro në jug, veri dhe lindje, ndërsa në perëndim kushton tri euro.