Sport

Zyrtare, Unitedi konfirmon marrëveshjen për Casemiron

Foto: Reuters
 

Gjiganti anglez i futbollit, Manchester Unitedi, ka konfirmuar se ka arritur marrëveshje me Real Madridin për transferimin e Casemiros.

Tani ka mbetur që Unitedi të arrijë marrëveshje personale me lojtarin dhe që Casemiro t’i kalojë testet mjekësore.