Sport

Mourinho synon sistemin me katër mbrojtës

 

Jose Mourinho ka pranuar se mund ta ndryshojë sistemin e mbrojtjes dhe të luajë me katër të tillë.

Roma e nis kampanjën e re në Serie A të dielën kundër Salernitanas në udhëtim dhe Mourinho ka folur për media për herën e parë në tre muaj.