Sport

Kurtaj i bashkohet Pejës

 

Basketbollisti i talentuar Olsi Kurtaj ka firmosur kontratë me skuadrën e Pejës. KB Peja të premten ka njoftuar për arritjen e marrëveshjes me 18-vjeçarin.

Kurtaj me KB Pejën ka firmosur kontratë katërvjeçare dhe vlerësohet si e ardhme e klubit. “KB Peja njofton se ka nënshkruar kontratë me lojtarin e talentuar nga Peja, Olsi Kurtaj.