Sport

Liverpooli mbetet gjashtë javë pa Thiagon

 

Skuadra e Liverpoolit do të jetë pa mesfushorin Thiago Alcantara të paktën për gjashtë javë, ka njoftuar “Daily Mail”.

Thiago u lëndua në ndeshjen e parë kampionale ndaj Fulhamit dhe u detyrua të zëvendësohet në pjesën e dytë.