Sport

Galatasaray afër transferimit të Torreiras

 

Galatasaray është në bisedime të avancuara me Arsenalin për ta transferuar mesfushorin, Lucas Torreira.

Klubi turk dëshiron të blejë lojtarin, i cili në dy sezonet e fundit ka qenë i huazuar tek Atletico Madridi dhe Fiorentina.