Sport

Arsenali beson se do ta bindë Sakan ta vazhdojë kontratën

 

Ylli i Arsenalit, Bukayo Saka, mbetet në bisedime për një kontratë të re me klubin.

Forma e lartë e sulmuesit anglez edicionin e shkuar ka bërë që Manchester City dhe Liverpooli të interesohen për shërbimet e tij.