Sport

Lewandowski po e shpreh zemërimin edhe në stërvitje

 

Në mënyrë të shëmtuar po përfundojnë tetë vjetët fenomenale të Robert Lewandowskit te Bayern Munichu.

Pas 375 ndeshjeve, 344 golave të shënuar, 72 asistimeve dhe të gjithë trofeve të fituar, ai publikisht po lufton me klubin sepse dëshiron të transferohet te Barcelona dhe Bayerni nuk po e lë të lirë.