Sport

Sterlingu arrin marrëveshje me Chelsean

 

Raheem Sterlingu është pajtuar me kushtet personale dhe pritet që të kalojë te Chelsea.

Futbollisti i Manchester Cityt do të largohet nga ‘Etihad” pas shtatë vjetësh.