Sport

Miqësorja Trepça ’89 – Prishtina përfundon baras

 

Trepça ’89 dhe Prishtina kanë luajtur baras 1:1 në ndeshjen miqësore që u zhvillua të mërkurën në stadiumin “Riza Lushta” në Mitrovicë.

Për nikoqirin gol shënoi Rilind Namani, ndërsa për Prishtinën, Kreshnik Uka.