Sport

Philips do të prezantohet te Manchester City

Foto: AP
 

Manchester City ka arritur marrëveshje me Leeds Unitedin për mesfushorin Klavin Phillips.

Mediat angleze kanë bërë të ditur se mesfushori do t’i kryejë ekzaminimet mjekësore dhe pritet të prezantohet te kampioni në fuqi i Anglisë.