Sport

Barcelona e pranon ofertën e Man Utd për De Jongun

Foto: AP
 

Barcelona dhe Manchester Unitedi kanë arritur marrëveshje për mesfushorin Frenike de Jong.

Sipas “Fabrizio Romano”, drejtuesit e klubit spanjoll kanë pranuar ofertën e klubit anglez për De Jongun.