Sport

Manchester Unitedi hyn në garë për Tielemansin

 

Manchester Unitedi ka hyrë në garë për mesfushorin e Leicesterit, Youri Tielemans.

Belgu nuk ka pranuar vazhdimin e kontratës dhe është i hapur të transferohet gjatë kësaj vere te ndonjë skuadër tjetër.