Sport

Rodrygo do ta vazhdojë kontratën me Real Madridin

 

Real Madridi do t’i nisë bisedimet me sulmuesin Rodrygo për t’ia vazhduar kontratën.

Mediat spanjolle kanë bërë të ditur se drejtuesit e klubit madrilen janë të kënaqur me paraqitjet e brazilianit dhe do ta shpërblejnë me kontratë të re.