Sport

Lazio nis negociatat për Emersonin

 

Skuadra e Lazios ka nisur negociatat me Chelsean për mbrojtësin e krahut të majtë, Emerson Palmieri, ka njoftuar “Corriere dello Sport”, të enjten.

Lazio është në kërkim të një mbrojtësi të majtë dhe Emersonin po e sheh si përforcim të duhur për këtë repart. Emeron nuk bën pjesë në planet e ekipit londinez dhe pritet të largohet këtë verë.