Sport

Sot luhet ndeshja e tretë e finales së plejofit

Golden Eagle Ylli
 

Të dielën (sot) prej orës 17:00 luhet ndeshja e tretë e serisë finale të plejofit në Superligën e Kosovës në basketboll.

Në palestrën në Suharekë takohen Golden Eagle Ylli dhe Trepça. Ylli udhëheq 2:0 dhe i duhet edhe një fitore për ta mbrojtur titullin e kampionit.