Sport

Mkhitaryani është afër Interit

 

Interi është shumë afër që t’i sigurojë shërbimet e Henrikh Mkhitaryanit, por Roma ende shpreson që ai do ta vazhdojë kontratën.

“Gazzetta dello Sport” ka shkruar të shtunën se Roma ende nuk ka hequr dorë dhe i është afruar ofertës të cilën e ka bërë Interi.