Sport

Konkurrencë e fortë për Richarlisonin

Foto: AP
 

Tri skuadra po vlerësohen si favorite për t’i siguruar shërbimet e sulmuesit të Evertonit, brazilianit Richarlison.

Real Madridi, Paris Saint-Germaini dhe Tottenhami, janë skuadrat që po luftojnë për transferimin e Richarlisonit këtë verë, ka raportuar “Daily Mail” të premten.