Sport

Unitedi e Arsenali interesohen për Moussa Dembelen

 

Skuadrat nga Premier League, Manchester Unitedi dhe Arsenali kanë shprehur interesim për sulmuesin e Lyonit, Moussa Dembelen.

“Foot Mercato” ka njoftuar të enjten se krerët e Lyonit pritet të shesin Dembelen, i cili ka refuzuar rinovimin e kontratës që i skadon vitin tjetër.