Sport

Atletico tregon për gjendjen e Torresit

 

E plotësuar - Atletico Madridi ka njoftuar se futbollisti Fernando Torres është më mirë pas lëndimit të rëndë që pësoi në ndeshjen përballë Deportivo La Corunas në La Ligë.

Torres ishte përplasur rëndë me një futbollist të Deportivos dhe për disa çaste mbeti pa vetëdije në fushë.