Sport

Nketiah nuk do të largohet nga Arsenali

 

Eddie Nketiah ka ndërruar mendje dhe do të nënshkruajë një kontratë të re afatgjate me Arsenalin, raportoi “The Athetlic” të mërkurën.

22-vjeçarit i skadon kontratë këtë verë dhe kishte menduar largimin nga Arsenali.