Sport

Kushtrim Gashi: Titull historik dhe i veçantë për mua

 

Mesfushori i Ballkanit, Kushtrim Gashi, ka thënë se titulli kampion me skuadrën e Ballkanit është tejet i veçantë për të dhe qytetin e Suharekës.

Ai shpreson që edhe në edicionin e ardhshëm Ballkani të jetë në garë për titullin kampion.