Sport

Kumbulla fiton ballafaqimin me Berishën

 

Marash Kumbulla me Romën ka dalë fitimtar përballë Etrit Berishës që është pjesë e Torinos.

Roma të premten në mbrëmje fitoi në udhëtim te Torino me rezultatin 3:0, dhe e mbyll kampionatin me fitore, si dhe e siguron kalimin në Ligën e Evropës vitin tjetër.